KUFFON Tekstil Market 

Kurumsal


BİZ KİMİZ

Tekstil sektörünün ihtiyaçlarına yönelik ürün tedarik eden, sektörde uygun fiyata kaliteli ürün sayısını arttıran ve kendini sürekli geliştiren BİLMEZLER Ltd. Şti. ; girişimci, yenilikçi ve sorumluluk taşıyan vizyoner ruhuyla 1990 yılında kurulmuş olup 2003 yılından beri tekstil sektörünün içindedir.

Bilmezler Ltd. Şti. , tekstil sektöründe Kuffon ismiyle de tanınmaktadır. KUFFON, geçen yıllar içerisinde yurt içinde tekstil sektöründe birçok firmaya ürün tedariğinde bulunmuş ve büyük bir hızla büyüme gerçekleştirmiş ve de büyümeye devam etmektedir.

Kısa sürede gerçekleşen bu hızlı büyüme, zamanla istikrara dönüşmüş ve KUFFON, tekstil sektörünün saygın ve güvenilir kuruluşları arasındaki yerini almıştır. Şirketimiz, her geçen gün büyüyen sermayesiyle ülke ekonomisine büyük katkıda bulunmaktadır.

KUFFON, insan odaklı sorumluluk duygusu, risk alabilen girişimci ve dinamik yapısıyla en büyük yatırımlarını Anadolu'da yapmış, müşterilerine sunduğu "uygun fiyat, kaliteli ürün" anlayışıyla da sektörde önemli bir saygınlık kazanmıştır.